Agent de Vanzari

Orase disponibile:

  • Bucuresti, Timisoara, Galati, Braila, Ploiesti

Descrierea jobului

  • Cunoasterea produselor societatii si particularizarea acestora in functie de nevoile clientilor;
  • Gestionarea portofoliului de clienti si dezvoltarea relatiei cu acestia;
  • Actiuni de dezvoltare a portofoliului de clienti;
  • Prezentarea si promovarea serviciilor companiei in scopul atingerii obiectivelor individuale de vanzari;
  • Identificarea nevoilor clientului si modul de satisfacere a acestora;
  • Realizarea ofertelor, analizelor de cost/ beneficiu si prezentarea produselor firmei;

Candidatul Ideal

  • ​Abilitati de comunicare, negociere si relationare cu clientii;
  • Persoana dinamica, responsabila, orientata catre client si atingerea obiectivelor;
  • Abilitatea de a negocia si de a mentine echilibrul intre nevoile clientului si ale companiei;
  • Atitudine profesionista;
  • Dorinta permanenta de perfectionare si avansare in cariera.
  • Cunostinte operare PC – suita Microsoft
  • Permis de conducere categoria B;
  • Experienta in vanzari constituie avantaj;
  • Limba engleza – constituie avantaj;

Beneficii

  • Pachet salarial competitiv;
  • Logistica necesara derularii activitatii in conditii optime;
  • Sansa de a lucra intr-un mediu orientat spre performanta;
  • Posibilitatea de a beneficia de traininguri in domeniul vânzarilor asigurata de o echipa profesionista;
  • Sustinere in construirea unei cariere de succes pe termen mediu si lung;
  • Oportunitatea de a participa la diverse activitati din cadrul firmei (team building, traininguri de formare).

Trimite CV

Trimite