Tehnician sisteme securitate

Postul de Tehnician Sisteme de Securitate reprezinta un post cheie in compania noastra. Acest post este de o insemnatate deosebita deoarece reprezinta firma atat in relatia cu beneficiarii, cat si in relatii cu colegii din teren. De asemenea, buna desfasurare a activitatii cat si calitatea serviciilor prestate, depind de iscusinta cu care echipa tehnica isi realizeaza activitatea.

Orase disponibile:

  • Bucuresti, Timisoara.

Descrierea jobului

  • Executa lucrari de instalare/ intretinere generala a echipamentelor/sistemelor de securitate;
  • Programeaza sistemele de securitate instalate;
  • Instruieste beneficiarul sau personalul desemnat de catre acesta cu privire la modul de operare a sistemului;
  • Desfasoara activitati de service in garantie si postgarantie.
  • Mediu de lucru atractiv, cu posibilitatea de a lucra individual sau in echipa in functie de complexitatea lucrarii;
  • Program de lucru de zi, in intervalul Luni -Vineri;

Candidatul ideal

  • Minim studii medii;
  • Detine cunostinte de instalare si service echipamente de securitate, configurari soft si aplicatii pentru echipamentele din sistemele de securitate;
  • Experienta in domeniul serviciilor de securitate de minim 1 an;
  • Permis conducere categoria B.
  • Bune abilitati de comunicare (usurinta, claritate, coerenta in exprimare);
  • Nivel ridicat de responsabilitate;
  • Initiativa si implicare in rezolvarea taskurilor individuale, dar si de echipa;
  • Incadrarea in termene si prioritizarea actiunilor;
  • Atentie distributiva si viteza de reactie.

Beneficii

  • Salariu motivant;
  • Contract de munca integral;
  • Masina de serviciu;
  • Lucru cu echipamente profesionale;
  • Calificarile necesare postului sunt asigurate de catre companie;
  • Traininguri gratuite pentru dezvoltare si aprofundare la locul de munca.

Trimite CV

Trimite