Coordonator dializa

Postul de Coordonator transport reprezinta o pozitie cheie in cadrul departamentului Dializa. Prin activitatea sa, ocupantul acestui post supervizeaza fluxul transportului persoanelor dializate si ia decizii manageriale cu impact la nivelul intregii organizatii.

Orase disponibile:

  • Bucuresti

Descrierea jobului

  • Supervizeaza fluxul transportului persoanelor dializate
  • Stabileste si mentine relatii optime atat cu colaboratorii, cat si cu angajati;
  • Cunoaste orasul Bucuresti si imprejurimile;
  • Intocmeste, planifica, organizeaza si supervizeaza transportul pacientilor dializati;
  • Coordoneaza personalul din subordine;
  • Administreaza flota auto a departamentului.

Candidatul ideal

  • Nivel rdicat de responsabilitate;
  • Abilitati de leader, are initiativa si abilitati bune de comunicare cu colegii din echipa si colaboratorii;
  • Experienta minima ca sofer: 5 ani;
  • Fara incidente rutiere (permis suspendat, accidente majore, numar mare de amenzi);
  • Experienta in domeniul coordonarii de personal si administrarii flotei auto constituie un avantaj.

Beneficii

  • Durata contractului: Perioada nedeterminata
  • Salariu atractiv

Trimite CV

Trimite